KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12811357
nr 1281 1357
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, Studentpar, Signerad. Olja på pannå, 49x60 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:58:52
1.500 kr
1.700 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg